Reklam Brandası

Reklam brandası, diğer branda çeşitlerinin(pilsa, polyester, jüt…) aksine üstüne baskı yapılabilen reklam amaçlı kullanılan brandadır. Reklam brandası = Vinil Branda

Vinil Branda Nedir?

Reklam Brandası
Vinil Branda

Reklam alanında vinil dediğimiz branda kullanılır. Vinil branda piyasada ” Dijital baskı yapılabilen branda ” olarak da adlandırılan baskı malzemesidir. Vinil branda PVC kaplı malzemedir.

Vinil Branda

reklam brandası

M2 ağırlığı 280 gram vinil brandalar daha çok günlük amaçlı kullanılan malzemelerdir. Daha çok iç Mekanda kullanılır. Aşırı rüzgara karşı dayanıklı değildir. İçerde kullanıldığı Yağmur, güneş, rüzgar görmediği için uzun ömürlüdür.

Bir diğer ürünümüz olan M2 ağırlığı 440 gram vinil branda dış mekanlarda kullanılır. Örnek olarak; Emlak afişi, kiralık veya satılık ilanları, Reklam amaçlı, Duyuru ve Hatırlatma afişi, Siyasi Parti toplantı ve kongre afişleri, Siyasi Posterler…

M2 ağırlığı 440 gram Avrupa Vinil branda daha sık dokuma olduğu için mukavemeti daha fazladır. Bu sebeple Asma germe işlerinde ve daha çok büyük ölçülü işlerde kullanılır. Yani kısaca Sağlamlık isteyen işlerde kullanılır.

Reklam Brandası Kullanım Alanları

Reklam Brandası Fiyatları

Reklam branda fiyatları; istenilen brandanın kalitesine ve ağırlığına göre değişiklik gösterir. Etrafına yapılacak olan işçilik ise her işte farklıdır. Dikiş, kolon branda veya kopça atılması fiyatta farklılık gösterir. Bize ulaşarak en doğru fiyatı alabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerine Kargo ve Nakliye İle Gönderilir

kargo takip

Sipariş üzere imalatı yapılan ürün faturası ile kargoya teslim edilir.

Daha Sonra Whatsapp‘ tan Kargo firması, takip numarası paylaşılarak müşterilerimiz ürünlerini ne zaman teslim alacaklarını öğrenebilirler.

Hemen Ara
error: İçerik Korunmaktadır !!!