BRANDA

Günümüzde branda birçok alanda kullanılmaktadır. Branda kullanım alanlarından bazıları; İş yerleri, ev ve bahçeli müstakil villalar, fabrika ve depolama yapan e-ticaret firmaları, Kafe ve restoranlar, organizasyon firmaları

Farklı çeşitleri olan brandanın burada birkaç çeşidini tanıtalım.

P.e Pilsa Branda

Uygun maliyetli ve çok amaçlı kullanılan branda P.e Pilsa Branda‘dır.

Pilsa brandanın en önemli özelliği Su Geçirmemesidir. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda ve bizim tavsiyemiz olarak sadece su geçirmeyen branda ihtiyacı oluştuysa tam bir Fiyat – Performans ürünüdür. ( Su Geçirmez Branda Hakkında )

gölgelik jüt branda

Gölgelik Jüt branda, bu brandanın en önemli özelliği Rüzgara karşı dayanıklı olmasıdır.

Delikli yapısı ve esneyen branda olması sebebiyle gölgelik branda bu alanda sıkça tercih edilmektedir. Genellikle; iskele, inşaat alanlarında gölgeleme amaçlı kullanılır. (Gölgelik Jüt Branda Hakkında )

şeffaf branda

Şeffaf branda polyester branda ile kullanılıp açık mekanların birer kapalı mekana dönüşmesini sağlar. Bunu yaparken dışarıyı görmenizi engellemez. Açılıp kapanabilen fermuarlı yapısı, şeffaf özelliği ile dışarıyı göstermesi en önemli özelliğidir.(Şeffaf Branda Hakkında)

branda

Pvc Polyester branda, daha çok çadır yapımında kullanılan bu malzemenin en önemli özelliği kar yükü taşıyabilmesi, rüzgara ve doluya karşı mukavemetli oluşudur. Çok dayanıklı bir malzeme olan bu branda 10 yıla kadar ömürlüdür.

Polyester Brandanın ne gibi özellikleri vardır? Polyester Brandanın Kaç farklı Çeşidi vardır ? Polyester Branda hangi alanlarda kullanılır? Tek tek bu sorulara değinelim.

Pvc Polyester Branda iplik dokumasından ve dop yağı gibi çeşitli katkı maddelerden oluşur. Bir tarafı da Pvc kaplı olduğu için hava koşullarına elverişlidir. Alev yürümez özellikli olanları da vardır.

Polyester Branda Özellikleri

pvc branda
Pvc Polyester Renk Kataloğu

PVC Polyester Branda Teknik Özellikleri
 İplik Özelliği: 1100 dtex
 Kaplama Tipi: PVC Tek taraf
 Ağırlık: 650 gr/m2
 Genişlik: 150 cm I 300 cm
 Kopma Mukavemeti: 4200/4000 N/50 mm
 Yırtılma Mukavemeti: 500 / 450 N
DIN 53363
 Kullanım Amacı: Dış Mekan
 Çalışma Sıcaklığı: -30 C / + 70 C
DIN 53361
 Alev Yürütmez: DIN 4102 B1, T19, BS 7837
 UV Geçirimi: T-UV 0 %
 Kalite Yönetimi: ISO 9001

Polyester Branda Renk Kartelası

Pvc polyester branda ; Su geçirmez , Rüzgarı Keser, Alev yürümez , Kar ve doluya karşı mukavemetli ve korunaklı olup m2 ağırlığı üzerinden kalite farkı oluşur.

Polyester brandanın; 450 gram, 550 gram, 650 gram ve 900 gram M2 ağırlığı olanları vardır.

Rulo bazında branda siparişi verilirse bu rulo top brandalarda işçilik yoktur ve fabrikadan çıktığı haliyle işçiliksiz olarak verilir. Rulo branda Eğer işçilikli istenirse pvc polyester branda istenilen siparişe göre özel imalat yapılır. Montaj ve sabitlenmesi için Kapsül veya kuş gözü olarak bilinen yuvarlak metal halkalar brandanın etrafına çakılıp sağlamlığı arttırılır. Ayrıca ip ile bağlanması için kolaylık sağlanmış olur.

Polyester Branda Çeşitleri

450 Gram Polyester

450 gram tente brandası
450 gr Tente Polyester brandası

Tente Brandası olarak kullanılan polyester brandanın M2 ağırlığı 450 gramdır. Polyester brandaların en incesi olan 450 gram branda; mafsallı tente, körüklü tente, çift taraflı tente ve karpuz tente gibi çeşitli tentelerde kullanılır.

Tente Hakkında Detaylı Bilgi ve Görsel için bu sayfamıza bakabilirsiniz.)

650 Gram Polyester

650 gram Pvc Polyester Branda
650 gram Pvc Polyester Brandadan Yapılan Çadır

Şantiye çadırı, yemekhane ve yatakhane gibi çadır türlerinde kullanılır.

Şeffaf Camlı Depo Çadırı

Fabrikalarda ve depo amaçlı yapılan çadırlarda 650 gram polyester branda müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Özel imalatı yapılıp farklı katkı maddeleri kullanılır.

Branda Kullanım Alanları

Türkiye’nin Her Yerine Kargo ve Nakliye İle Gönderilir

kargo takip

Sipariş üzere imalatı yapılan ürün faturası ile kargoya teslim edilir.

Daha Sonra Whatsapp‘ tan Kargo firması, takip numarası paylaşılarak müşterilerimiz ürünlerini ne zaman teslim alacaklarını öğrenebilirler.

Hemen Ara
error: İçerik Korunmaktadır !!!