Çelik Konstrüksiyonlu Çadır

Makaslı Çadır, Büyük alanların kapatılmasında kullanılan iskelet modelidir. Bu tür iskeletler uzunluk ve genişliğin fazlaca olduğu alanlarda tercih edilir. Birbirine vida ve kaynak ile montajlanan iskelet, rüzgarlı,kar yağışlı ve donlu havalarda sarsılmaz ve çadırın yıkılmasını engeller.

İskelet sağlam ve dayanıklı bir şekilde oluşturulduğu için yıllarca kullanılabilir.

Makaslı Çadır Kullanım Alanları

Makaslı Çadır

Makaslı Çadırlar daha çok; fabrika alanlarında , depo amaçlı çadırlarda, organizasyon çadırlarında, İnsanların bir arada toplandığı(Ramazan Çadırı, Kır Düğünü ve Kına Organizasyonları yapılan çadırlarda kullanılır.) alanlarda güvenliği sağlamak için (çökme veya yıkılmayı engellemek için) riski sıfıra indirmek amaçlı inşa edilen iskelet modelidir.

Makaslı Çadır İskelet Modelleri

Geçmeli Boru Çadır İskelet Modelleri

Daha çok elips şeklindeki yuvarlak çadır tiplerinde kullanılan geçmeli boru sistemi; şantiye alanlarında, yemekhane ve yatakhane çadırlarında, hayvan çadırı ve tarımcılık alanlarında kullanılan daha küçük ölçülü çadırlarda kullanılır.

Profil Çadır İskeleti

Profil çadır iskeleti daha çok küçük alan kapamalarında, enine ve uzunluğuna ölçüsü büyük olmayan alanlarda kullanılan iskelet modelidir.

Türkiye’nin Her Yerine Kargo ve Nakliye İle Gönderilir

kargo takip

Sipariş üzere imalatı yapılan ürün faturası ile kargoya teslim edilir.

Daha Sonra Whatsapp‘ tan Kargo firması, takip numarası paylaşılarak müşterilerimiz ürünlerini ne zaman teslim alacaklarını öğrenebilirler.

Hemen Ara
error: İçerik Korunmaktadır !!!