Fabrika Ara Bölme Brandası

Fabrika Brandası

Fabrikalar veya atölyeler bazen iş bölümü yapmak veya aynı alanda birçok işi yapmamak için bağımsız alanlara ve bölümlere ihtiyaç duyarlar. İşte tam burda , uygun maliyet ve kısa zamanda yapılabilecek branda ortaya çıkar.

Fabrika brandası,uzun ömürlüdür. Dışarda olmadığı ve güneş görmediği için de kolay kolay solmaz. m2 ağırlığı 650 gr dan başlar 900 gr kadar imalatı yapılır.

Fabrika Brandası nedir?

Fabrika bölme kapıları imalathaneler gibi geniş alanların bölümlere ayrılmasında kullanılan sistemlerdir. Raylı, sürgülü ya da perde sistemi gibi farklı yapılar kullanılarak branda malzemesinden veya şeffaf PVC malzemeden üretilmektedir.

fabrika şeffaf branda
fabrika brandası

Fabrika Brandası Kullanım Alanları

fabrika brandası

Daha çok soğuk hava depolarında kullanılmakla birlikte aslında bölünmek istenen her türlü endüstriyel alanda kullanımı uygundur. Bahsedilen bölme sistemleri duvarla bölmeye kıyasla çalışma alanlarında pek çok avantaj sağlamaktadır.

Fabrika Brandasının Özellikleri

Alev geçirmez, kendini deforme eder.

Su Geçirmez

Çift taraf laminelidir.

UV katkılı olup uzun yıllar solmaz

fabrika brandası

Fabrika Brandası Fiyatları

fabrika brandası özellikleri

Fabrika ara bölme branda fiyatları istenilen malzemenin kalitesine göre değişir. Daha Fazla bilgi almak için 0212 238 81 44 no’lu telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Fabrika Brandası Modelleri