ÇADIR

Çadır Çeşitleri

Akordiyon Çadır

akordiyon katlanabilen çadır
Akordiyon Çadır

AKORDİYON ÇADIR , Tünel çadır sistemleri içine giren akardiyon çadırı son zamanlarda oldukça çok sık tutulmakta ve tercih edilmektedir.

.

Körük sistemi ile toplanabilme özelliği akordiyon çadırı diğerlerinden ayıran en önemli noktadır. uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. 

Çok fazla noktada sabitleme gerektirmeyen akardiyon çadırlar kar biriktirmeme özelliğine de sahiptir.

Depo Çadırı

depo çadırı
Depo Çadırı

Depo Çadırı belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir.


Betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır.

Fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış, kolay sökülüp tekrar kurulabilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamanız çok güçtür. Depo ve hangar çadırlarımız inşaatlarda ,fabrikalarda, lojistik departmanlarında kullanılma daha yatkın yapılardır.

Mülteci ve Afet Çadırı

Genel olarak zor durumda olan insanların barınma ihtiyaçlarını sağlama, sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını imkanlı kılma ve onlara yemekhane alanlarını yaratma gibi sebeplerle kullanılıyor.

Organizasyon ve Açık Hava Çadırı

organizasyon çadırı

Türkiye genelinde tüm il ve ilçelere hatta beldelere kadar çadır kiralama hizmetini vermekteyiz.

Düğün organizasyonu , piknik organizasyonu , okul ve mezuniyet törenleri gibi aktivitelerinizde kiralık çadır modelleri ile sizlere özel ürün seçenekleri ile kiralama yapmaktayız.

Otopark Çadırı

otopark çadırı

Oto Park Çadırı , Otoparkınızın gölgelendirilmesi için yapılacak işlem ebatlara göre değişmektedir. Kullanılacak branda tipi, alana göre iskelet ihtiyacı olup olmadığı gibi detaylar göz önünde bulundurulur.


Otopark Brandası tente ve garaj tipi araç brandası sistemi araçların gölgelik alanda kalması için kullanılan kullanışlı ve görsel olarak mimari bir zenginlik katmaktadır.

Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı

Rüzgara ve diğer iklim şartlara dayanıklı olarak üretilen ısı ve nem yalıtımı mevcut olan bir çadır türüdür.

Değişen sert iklim koşulları ve çalışma sahalarına uygun ortamlar oluşturmanın pratik yolu şantiye çadırı kurmaktır. Kolay sökülmesi ve taşınması sayesinde kullanımı konforludur.

mimar, mühendislerin ofis olarak kullanmasını sağlama amaçlı ve yemekhane, yatakhane, depolama amaçlı olarak kurulması gereken durumlarda, hızlıca kurularak maliyetten ve zamandan tasarruf sağlar.

Yarasa Çadır

yarasa çadırı

Şekil itibariyle bir yarasayı anımsatmaktadır. Bu nedenle mekana görsel bir güzellik katarak, gölgelenme imkanı sağlamaktadır.

Ürün içeriği olarak yarasa tente, mebran brandadan üretilerek, çelik halatlarla gerilerek, yere ankrajlı direklere gerdirme aparatları ile monte edilir. Her mekena özgü bir konumda imalatı yapılabilir .

Yarasa çadır, havuz kenarı, villa, kumsal, park, bahçe, dış mekan konser alanlarında. İstenilen alan kadar gölgelik vermek için kullanılmaktadır.

Hemen Ara
error: İçerik Korunmaktadır !!!