Şeffaf Branda

Şeffaf Brandanın Özellikleri

 • En önemli özelliği dışarıyı net bir şekilde göstermesi
 • Cam ve pimapen gibi yapılardan UYGUN olması
 • Bahçenizde,Cafenizde,Evinizin içinde,Fabrika içi bölüm yapmak için kullanabilirsiniz
 • Çok kullanışlı ve uzun ömürlü
 • İsterseniz fermuarlı yapılır , isterseniz halka sistemi ile perde gibi kullanın

Ortamı toz, yağmur ve sudan koruduğu gibi saydam olması nedeni ile duvar özelliğindedir.

Çok amaçlı kullanılabilen şeffaf branda, kısa sürede kullanılacak hale gelebilen, özel bir uygulama işlemi gerektirmeyen ve son derece geniş kullanım alanı sağlayan branda türüdür.

Neden Şeffaf Branda ?

şeffaf branda, saydam yapısı ile pürüzsüz bir görüntü sağlar.Diğer brandaların aksine içeriyi ve dışarıyı gösterir.Şeffaf brandanın Cafe ve restorant gibi yerlerde tercih sebebi de budur. İçerde oturan müşteriler dışarıyı seyredebilir.

Evin bahçesine yapılan şeffaf kapama ile, içeriden dışarısı rahatlıkla görülebilir. Şeffaf çadır hayatın her alanında evde, işte,sosyal alanlarda(sigara içme alanları),kullanılan branda malzemesidir.

Şeffaf brandanızın İsterseniz Her tarafını açın , isterseniz Sabit Kalsın !!!

Şeffaf Branda Modelleri

Şeffaf branda modelleri ;

 • Şeffaf kapama
 • Camlı Şeffaf Branda
 • Cafe Brandası
 • Şeffaf Branda Sigara içme Alanı
 • Şeffaf branda Perde sistemi
 • Tır kapsüllü Şeffaf Branda
 • Şeffaf fabrika ara bölme brandası çeşitleri bulunmaktadır.

Şeffaf Kapama

Full şeffaf brandalı sistemimiz. Kenarları dahil, bütün branda şeffaf’tan oluşur.
dışarıyı daha iyi görmek için en çok tercih edilen modeldir.

Bu modelde , sadece kenarlara 5 cm lik takviye branda konup , geri kalan kısım şeffaf branda’dan oluşur.

Camlı Şeffaf Branda

Bu şeffaf sistemimizde ise camlı şeffaf branda. Tıpkı bir evin pencereleri gibi sadece yan kısımlarda şeffaf mevcut. istenirse cam gibi açılabilir.

Cafe Brandası

Sonbaharda yağmur ve şiddetli rüzgarlardan, kış aylarında kar yağışlarından korunmak amacıyla cafe sahiplerinin talep ettiği branda türüdür.

Yazın ise aşırı sıcaklıklardan dolayı fermuarla bütün yönlerden açıldığı ve serinlik sağladığı için tercih edilir.

cafe brandası İstenen Ölçülerde yapılıp, fermuarlı sistemle kapı yapılabilir ve istenirse üsttündeki toka yardımı ile kapanabilir veya açık bırakılabilir.

Şeffaf Branda Sigara İçme Alanı

sigara içme alanları fabrikalarda , işyerlerinde çalışanlar için yapılan alanlardır. Sigara içilen alanın açık olması gerektiği için, bu branda şeffaf çeşidi kullanılır.

Her yerinden açılabilir, bu iş için birebirdir. aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi , her araya fermuar cam konmuştur.

Ön tarafta 3 tane açılabilen fermuarlı cam , yan kısımlarda 2 şer tane olmak üzere toplamda 7 tane fermuarlı cam vardır. ve bunların hepsi açılabilmektedir.

Fermuarlı Şeffaf Branda

şeffaf sigara içme alanlarının, demir konstrüksiyon ve brandasının imalatını yapmaktayız. eğer iskeletiniz varsa ahşap olabilir , demir iskeletiniz olabilir. sadece branda montaj ve işçiliğini de yapabiliriz.

Şeffaf Sigara içme alanları kamu alanları ve özel alanlarda şirketlerin en çok kullandığı mimari çadır yapısıdır. Mikalar günümüz firmalarının en çok tercih ettiği branda türüdür.

Şeffaf Branda Perde Sistemi

Tıpkı perdeyi çeker gibi , sağa sola çekilebildiği için bu adı almıştır. Bu modelde üst tarafa halka konup üstteki borudan geçirilerek , gerektiğinde açılır gerektiğinde kolayca kapanır.

Genellikle araç yıkama şirketleri bu modeli tercih etmektedir.

Tır kapsüllü Şeffa branda

Tır kapsüllü bu modelde , mandallı sistemde dediğimiz bu sistemde klasik fermuar yerine tır kapsülü kullanılır.

Kapsüllerin kitlenmesiyle rüzgara karşı daha mukavemetlidir. Açılacağı zamanda kapsüller açılıp üst tarafta doğru sarılıp , üst taraftaki toka yardımı ile kitlenip , açık bir şekilde de kullanılabilir.


Şeffaf fabrika ara bölme brandası

Şeffaf bölmenin faydaları;

 • Daha az ses
 • Yapılan İşin daha Kolay kontrolü
 • Kapı yapılabilmesi , bölme yapılabilmesi , perde modelinde kolay çekilebilmesi , fermuarlı camlar ile açılıp kapanabilmesi gibi çok fonksiyonlu olması
 • Az maliyet ve Çok kullanışlı olması gibi fahdalarla tercih sebebidir.

Bu şeffaf branda modeli , fabrikalarda bazı bölümler oluşturmak ve alanları bölerek daha farklı işlerde kullanmak için talep ediliyor.

Şeffaf Branda Kullanım Alanları

EVİNİZDE

EVİNİZİN BAHÇESİNDE

CAFE VE RESTRANTLARDA

SİGARA İÇME ALANLARINDA

KIR DÜĞÜNLERİ VE ETKİNLİKLERDE

Şeffaf branda ile balkonlarınız, Kış Bahçesi, Cafe ve Restoran alanlarınız soğuk havadan korunmak için ideal bir yapı olup, ayrıca estetik bir görüntü sağlar.

Şeffaf kapama , sigara içme alanları , evinizin bahçesinde , fabrika iç bölme yapımında , etkinlik çadırı olarak kullanılabilir.

Şeffaf Branda Fiyatları 2019

Her modelde farklı malzeme kullanılır. Full şeffaf kapama da daha fazla şeffaf kullanıldığı için daha farklı bir fiyat çıkar. Camlı şeffaf branda modelinde daha az şeffa malzeme ve daha çok pvc polyester branda kullanılır. ve farklı bir maliyet çıkar.

Sigara içme alanları genellikle küçük yapılar olduğu için daha az maliyet çıkar. Özetle alan ölçüsü ve model farklılığına bağlı olarak farklı fiyatlar çıkar. en iyi ve en doğru fiyat için bize bu telefonda ulaşın 0212 238 81 44

Şeffaf Branda Ürünlerimiz