Branda Fiyatları

Branda

A kalite brandalar

A kalite pvc polyester

Bunlar 1100 dn pvc polyesterler grubuna ait brandalardır. m2 ağırlığına göre, fiyatları değişiklik gösterir. Enleri 150 cm , 250 cm ve 300 cm olabilir.

En büyük özelliği alev geçirmezlik Ve Rüzgar’a Karşı dayanıklı olması. Ateş aldığı veya bir yerde yangın çıkıp brandaya sıçradığı zaman, yangını başka bir yere sıçratmaz kendi kendini deforme eder.Bunun yanında Su geçirmez, Güneş geçirmez, kapandığı alanı gölgelik yapar.

Branda Kullanım Alanları

1. resim Akordiyon Katlanır Çadır — 2.resim Depo Çadırı — 3. resim Şantiye Çadırı

Genel amaçlı olarak branda , evlerde, işyerlerinde, açık alanlarda kullanılır. Örnek vermek gerekirse;

Depo çadırı yapımında, Akordiyon katlanır çadır yapımında, Şantiye çadırı yapımında,Cafe ve restorantlarda, havuz brandası ve villa bahçe kapamalarında gibi birçok yerde kullanılır.

B Kalite Brandalar

B kalite pilsa branda

Pvc polyesterin biraz daha hafifi ve ona kıyasla daha uygun fiyatlı , b kalite dediğimiz pilsa branda çok amaçlı olarak kullanılmaktadır.

Enleri 2 metre, 4 metre olabilir. Pilsa branda’nın m2 ağırlığı 140 gr , 160 gr, 180 gr, 200 gr, 220 gr, 240 gr olabilir. ağırlığına göre kalitesi artar. En önemli özelliği çok amaçlı olarak kullanılabilmesidir.

Su geçirmez, Güneş geçirmez!!!

Pilsa Branda Kullanım Alanları

Kapsüllü pilsa branda

Pilsa brandalar, pazarcı çadırı olarak, gölgelik yapmak için, çatı kapama ,Çifçiler için mahsül örtme ve depolama olarak kullanılır.

Branda Fiyatları

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir